مرکز جراحی آذر در سال 1374 توسط جمعی از پزشکان متخصص افتتاح گردید . و افتخار همکاری با اساتید جراح پلاستیک و کادر بیهوشی بسیار با تجربه و کاردان را دارد . به جرات می توان گفت که این مرکز به عنوان اولین کلینیک جراحی زیبایی و پلاستیک در کل کشور شناخته شده است .

کلیه پزشکان و پرسنل کلینیک بر آن هستند که با تمام وجود خدمات هر چه بهتر و بیشتر را در اختیار بیماران قرار دهند تا بیمار با سلامت و رضایتمندی کامل از مرکز ترخیص شود . این کلینیک با وجود مدیریت با تجربه و امکانات رفاهی مناسب و تجهیزات پیشرفته و به روز امید دارد که بتواند با خدماتدهی و ارائه امکانات مناسب در جهت خدمت به مردم به فعالیت خود ادامه دهد .

 

مرکز جراحی محدود آذر دارای اتاق های عمل مجهز به جدیدترین امکانات و تجهیزات بی هوشی و هوشبری و متخصصین بیهوشی باتجربه و دقیق وآگاه به علوم روز و نیز پرسنل کار آشنا
و با اخلاق همواره رضایت و سلامت بیماران خود را سرلوحه امور قرارداده و افتخار دارد از بدو تاسیس تا کنون تمام بیماران با رضایت کامل از مرکز ترخیص گردیده اند.

 

اتاق های عمل

مرکز جراحی آذر دارای اتاق های عمل مجهز به تجهیزات پزشکی مدرن مانند ست های جراحی عالی جهت تمام رشته های جراحی و دستگاه های مدرن چون دستگاه لیزرکربنات و دستگاه لیپوساکشن اولتراسوند و میکروسکوپ گوش و حلق و بینی و می باشد.

 

بخش بستری

بخش بستری این مرکز مجهز به اتاق های بستری دو و سه تخته بوده و در هر اتاق امکانات رفاهی در حد بهترین ها شامل تخت های سه شکن راحت وتلویریون و یخچال اختصاصی و تلفن سانترال و نیز اینترنت وایرلس بدون محدودیت سرعت جهت رفاه حال بیماران و همراه آنان می باشد.